توضیحات کوتاهی پیرامون دوره

Buying Xanax نرم افزار شبیه سازی Arena یکی از محبوبترین و پرقدرتمندترین نرم افزار شبیه سازی گسسته در دنیا می باشد.  این نرم افزار دارای ماژول ها و دیتا ماژول های مختلفی است که در پانل های مختلفی قرار دارد. http://thedailyrag.co.uk/wp-cron.php?doing_wp_cron=1578450719.0143260955810546875000 نرم افزار Arena به دلیل انعطاف پذیری بالایی که توسط ماژول ها و متغیرهای درونی این نرم افزار و برنامه نویسی ساده در اختیار کاربر قرار می دهد، قادر است تا انواع سیستم های تولیدی، خدماتی، لجستیک و … را مدلسازی نماید.

2163283

سطح دوره
مقدماتی تا پیشرفته

education

Buy Cheap Xanax Online تعداد جلسات
20 جلسه

student (3)

تعداد دانشجو
24 دانشجو

clock

Buy Xanax Italy مدت زمان
37 ساعت

professor

http://ahurabuilders.com/?68b=23 مدرس
فاتحی

برای در خواست پشتیبانی و راهنمایی لطفا تیکت یا ایمیل ارسال نمایید.

سرفصل های دوره

نرم افزار Arena را می توان به جرات یکی از قدرتمندترین نرم افزار ها در حوزه ی شبیه سازی گسسته نامید. این نرم افزار دارای پانل های مختلفی است که قابلیت مدلسازی انواع سیستم های گسسته و پیوسته را به کاربر می دهد. همچنین نرم افزار Arena دارای انواع ابزار های تحلیلی برای تحلیل داده های ورودی، خروجی و تعیین بهترین سناریو می باشد. در واقع تحلیلگر با در اختیار داشتن این ابزار ها قادر است در تمامی مراحل اجرای پروژه شبیه سازی از این ابزار ها به نحو احسن استفاده نماید.

دوره ی شبیه سازی با آرنا

معرفی دوره شبیه سازی با Arena

در http://spanda.org/?wordfence_syncAttackData=1578483997.2673 دوره ی آموزش شبیه سازی به کمک نرم افزار Arena ، پیرامون تمامی پانل ها و ابزار های این نرم افزار توضیح جامعی ارایه خواهد شد. http://ronarad.archivestudio.co.uk/m/exhibitions/drunken-bodyguards-2009 دوره ی شبیه سازی به کمک نرم افزار آرنا، شامل 35 ساعت آموزش ویدیویی می باشد. به جرات می توان ادعا نمود دوره ی پیش رو جامع ترین دوره ی آموزش شبیه سازی به کمک نرم افزار آرنا است.

دوره ی آموزش شبیه سازی به کمک نرم افزار آرنا حاصل چندین سال تجربه ی اینجانب در حوزه ی شبیه سازی است. همچنین اینجانب دارای دو کتاب در این حوزه می باشم. در این دوره تمام سعی خود را کرده ام تا نیاز دانشپذیران عزیز را به هر منبع دیگر در این حوزه برطرف نمایم.

این دوره به صورت پروژه محور می باشد. به گونه ای که مباحث مهم دارای پروژه هایی است که دانشپذیران گرامی بایستی آنها را تکمیل کنند. پاسخ پروژه ها نیز در جلسات بعدی ارایه گردیده است. این رویکرد سبب می شود تا دانشجو خلاصه ای از مباحث مهم را در قالب پروژه انجام دهد و اشکالات خود را بیابد.

همچنین در کنار دوره ی آموزش شبیه سازی به کمک نرم افزار Arena یک پروژه ی رایگان  در اختیار دانشجویان عزیز قرار داده شده است. این پروژه ی رایگان، دارای فهرست، تشریح مدل، تجزیه وتحلیل داده ها و برازش تابع توزیع های آماری، مدل کامپیوتری، پیشنهادات و نتیجه گیری و منابع می باشد. پروژه رایگان شبیه سازی به کمک نرم افزار ارنا در قالب Word و PDF در تعداد 40 صفحه دراختیار دانشجویان عزیز قرار می گیرد.

قابلیت های نرم افزار آرنا

  • امکان شبیه سازی سیستم های پیوسته و گسسته
  • امکان برنامه نویسی به کمک زبان VBA
  • امکان تبادل داده با نرم افزار های Excel و Access
  • برنامه نویسی ساده به کمک تکنیک Drag & Drop
  • امکان برازش بهترین تابع توزیع بر روی داده های ورودی به کمک ابزار In Put Analyzer
  • امکان تجزیه و تحلیل نتایج به کمک ابزار Out Put Analyzer
  • امکان یافتن بهترین سناریو از میان بی نهایت سناریو به کمک ابزار Opt Quest
  • انیمیشن سازی دو بعدی و سه بعدی
  • ساخت داشبوردهای مدیریت
  • امکان ایجاد نتایج مد نظر کاربر و هزینه یابی سیستم