نرم افزار شبیه سازی SIMUL8

یکی از نرم افزار های حوزه ی شبیه سازی گسسته، نرم افزار Simul8 می باشد. این نرم افزار محصول شرکت SIMUL8 Corporation کشور انگلستان است. این نرم افزار قادر است تا انواع سیستم های تولیدی، لجستیک و حمل و نقل و خدماتی را شبیه سازی و بهینه سازی نماید. این نرم افزار قادر است تا نرخ خرابی تجهیزات، ظرفیت منابع، جداول زمانی برای شیفت پرسنل و سایر محدودیت های واقعی را در مدل در نظر بگیرد.

این نرم افزار برای بهینه یابی مسایل از نرم افزار Opt Quest استفاده می نماید. نرم افزار Opt Quest در نرم افزار آرنا نیز برای بهینه کردن مسایل مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در این نرم افزار برای برازش توابع توزیع آماری از نرم افزار Stat::Fit استفاده می نماید.

http://timecapsulesinc.com/?capsoflk=Buy-Alprazolam-Bulk مزایای نرم افزار http://telltale.tv/?telskok=Alprazolam-Uk-Buy Simul8

  • کاربری اسان
  • سرعت اجرای بالا
  • امکان بهینه یابی مسایل
  • امکان برقراری ارتباط با اکسس، اکسل و ویزیو
  • پشتیبانی از پایگاه داده های ایجاد شده توسط SQL Server

سایر امکانات نرم افزار

ساخت مدل های http://ronarad.archivestudio.co.uk/m/products/3-skin-chair/ SIMUL8 معمولاً مبتنی بر برنامه نویسی یا داده های آماری نیست بلکه به ترسیم طرح های سازمانی روی نمایشگر میباشد. با این حال ، Buying Xanax Online In Australia SIMUL8 یک رابط دو طرفه را با ویژوال بیسیک پیاده سازی می کند ، که باعث می شود فضای ایجاد ویژگی های مدل پیشرفته باقی بماند ، که با استفاده از رابط گرافیکی مدل سازی نمی شود. Xanax Online Prescription SIMUL8 همچنین زبان شبیه سازی خود را بر اساس ویژوال بیسیک با نام Visual Logic فراهم می کند ، که به کاربر امکان می دهد منطق پیشرفته  شبیه سازی را پیاده سازی کند.

در زیر اشیای نرم افزار Buy Cheap Xanax From Canada SIMUL8 برای انواع سیستم های مختلف را مشاهده می کنید.

SIMUL8
اشتراک گذاری:

پاسخی بگذارید