چرا نرم افزار ارنا را بایستی در یک مطالعه ی شبیه سازی انتخاب کنیم؟

نرم افزار ارنا چیست؟

نرم افزار ارنا ساده بودن شبیه سازهای سطح بالا را با انعطافپذیری زبان های شبیه سازی (VB و C) ترکیب کرده است. نرم افزار ارنا توانسته است با الگوهای مدلسازی شبیه سازی گرافیکی و ماژول های تحلیلی، امکان ساخت دامنه ی وسیعی از مدل های شبیه سازی را فرآهم آورد. برای تسهیل در نحوه ی نمایش، این ماژول ها در پانل های مختلفی قرار داده شده اند و یک الگو را تشکیل داده اند. در واقع امکان ترکیب ماژول های مختلف از پانل های مختلف برای کاربر وجود دارد.

نرم افزار ارنا
نرم افزار ارنا

در یک مطالعه ی شبیه سازی گام های مختلفی بایستی پیموده گردد تا مدل نهایی، وضعیت فعلی سیستم را نشان دهد. نرم افزار ارنا به عنوان یکی از مهمترین نرم افزار های شبیه سازی، تحلیلگر را در تمامی این مراحل همراهی می نماید. نرم افزار ارنا را می توان رهبر عرصه این صنعت نامید چرا که عمدتا رقبا را با بیش از 350،000 مشتری در سراسر جهان از میان برداشته است. همچنین نرم افزار ارنا بسیار انعطاف پذیر است. طیف گسترده ای از عملیات را می توان با نرم افزار ارنا شبیه سازی نمود، که از فرایند تولید بالاتر و فراتر می رود. خدمات، شبکه های حمل و نقل و حتی فعالیت های زنجیره تامین را می توان با نرم افزار مدل سازی کرد .

Can You Buy Xanax Vietnam بهتر است بگوییم:

Buy Yellow Xanax Bars Online اگر شما می توانید آن سیستم را تصور کنید، می توان آن را با آرنا شبیه سازی کرد!

برخی ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار ارنا

http://dollshouseonthehill.co.uk/?llsold4f=How-To-Buy-Alprazolam-Online&fec=cf در نرم افزار ارنا پانل های سطح پایین تر نظیر پانل های Blocks و Elements نیز در دسترس کاربر می باشد. کاربر در واقع می تواند ماژول های مختلف را از پانل های سطح بالا و پایین در مدل خود با یکدیگر ادغام نماید. همچنین اگر در مدل خود به زبان های شبیه سازی انعطاف پذیر نیاز دارید، می توانید از ترکیب ساختارهای SIMIAN و ماژول های سطح بالا که در پانل های دیگر این نرم افزار وجود دارد استفاده نماییم.

برای موارد خاص نظییر الگوریتم های تصمیم گیری پیچیده یا دستیابی به داده های برنامه های دیگر می توانید از زبان رویه ای از قبیل VB یا ++C/C استفاده نمایید. در حقیقت، ماژول های موجود در نرم افزار ارنا از اچزای زبان SIMIAN تشکیل شده اند. شرکت راکول اتومیشین الگوهایی را برای مدل سازی عمومی ایجاد کرده است که سیستم های بسته بندی سریع، مراکز تماس و صنایع دیگر از این جمله موارد می باشند.

Buy Alprazolam From Canada نرم افزار ارنا از تکنولوژی OLE برای ارتباط مستقیم با برنامه های Excel و Access استفاده می کند. بدین ترتیب امکان ایجاد رابط کاربری دوستانه برای اجرای سناریوهای مختلف وجود دارد. همچنین سازگاری با زبان برنامه نویسی VBA برای اتوماسیون سناریوها و گزارش دادن از طریق هر برنامه آفیس مایکروسافت امکان پذیر است!

3Mg Xanax Bars Online برنامه نویسی در نرم افزار ارنا بسیار ساده است. به گونه ای که تنها کافی است ماژول ها را انتخاب کرده به پنجره ی مدلسازی درگ کرده و رها کنید. سپس ماژول ها را به یکدیگر متصل نماید.

شبیه سازی با نرم افزار ارنا
شبیه سازی با نرم افزار ارنا

پانل های مختلف نرم افزار ارنا

Buy Generic Alprazolam Online در نرم افزار ارنا همانگونه که پیشتر نیز ذکر شد، پانل های متفاوتی وجود دارد که هر یک امکانات متفاوتی را در اختیار کاربر قرار می دهند. از جمله ی این پانل ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • Basic Process
 • Advanced Process
 • Advanced Transfer
 • Block
 • Elements
 • Contact Center
 • Flow Process
 • Packing

هر یک از این الگو ها در شرایط خاصی به کاربر در مدلسازی کمک می کنند. به طور مثال در شبیه سازی سیستم های پیوسته می توان از پانل Flow Process استفاده نمود یا در مدلسازی سیستم های حمل و نقل نظیر لبفتراک، نقاله ها و … می توان از پانل Advanced Transfer  استفاده کرد.

ابزارهای تحلیلی ارنا

در نرم افزار ارنا همچنین از ابزار های مختلفی برای تجزیه و تحلیل هر یک از گام های مطالعه ی شبیه سازی استفاده شده است که این امکان را به تحلیلگر می دهد از صفر تا صد یک مطالعه ی شبیه سازی را به کمک این نرم افزار انجام دهد و نیاز وی را به سایر نرم افزار های تحلیلی به صفر برساند. نمونه ای از این ابزار های تحلیلی را در زیر مشاهده می نمایید:

 • انیمیشن سازی دو بعدی و سه بعدی
 • ساخت داشبورد مدیریتی برای تحلیل تمام نتایج و خروجی ها در حین اجرای مدل
 • ابزار تجزیه و تحلیل ورودی ها (InPut Analyzer) برای برازش بهترین تابع توزیع در نمونه ها
 • مشاهده نتایج به صورت کامل (خروجی ها و شاخص هایی که توسط کاربر تعریف شده اند و خروجی هایی که توسط نرم افزار به صورت پیشفرض جمع آوری گردیده است)
 • ابزار تجزیه و تحلیل خروجی ها (Out Put Analyzer)
 • ابزار تجزیه تحلیل چند سناریوی مشخص (Process Analyzer)
 • ابزار یافتن بهترین سناریو و بهینه سازی مدل (Opt Quest )

سخن پایانی

http://nsempii.com/im-sorry-ms-forson-to-bullet/ در انتها بایستی متذکر شد که نرم افزار ارنا دارای پانل ها و الگوهای متعددی است که در مدلسازی انواع سیستم ها شمار را همراهی می نماید و همانگونه که پیرامون ابزار های این نرم افزار نیز گفته شد، نرم افزار ارنا تمامی ابزار های تحلیلی و مصور سازی را در اختیار تحلیلگر قرار می دهد که وی را از هرگونه نرم افزار دیگری بینیاز می کند.

برای دانلود و مشاهده ی نحوه ی نصب نرم افزار ارنا، ویدیوی آموزشی ” http://ronarad.archivestudio.co.uk/architecture/the-watergate-hotel/ نحوه ی نصب نرم افزار ارنا” را ملاحظه فرمایید.

اشتراک گذاری:

پاسخی بگذارید

Xanax Uk Order

Buy Alprazolam From Mexico